Tatuaże Warszawa: nowoczesny salon tatuażu to najlepsze miejsce do wykonania nieprzeciętnej dziary w każdym stylu. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie tatuażu artystycznego i tworzenia oryginalnych szkiców na życzenie klienta. To u nas pracują najlepsi tatuatorzy, mistrzowie, którzy w oparciu o swoją wiedzę dobierają dla każdego indywidualny tatuaż i realizują go w najlepszy możliwy sposób.

Oferta salonu tatuażu w Warszawie

Dziś tatuaż jest bezpiecznym sposobem wyrażania siebie. Odwiedzając nasz salon tatuażu Lucky Seven w Warszawie, możesz dodać nowe kolory do swojego życia, zrealizować najbardziej odważny i pożądany szkic na swojej skórze. Jesteśmy gotowi na najbardziej nieoczekiwane eksperymenty i uwielbiamy radzić sobie z trudnymi, niestandardowymi zadaniami.

Oferujemy:

  • Profesjonalny sterylny sprzęt.
  • Artystów z latami doświadczenia.
  • Pracujemy tylko na wysokiej jakości materiałach.
Tatuaże Warszawa
Tatuaże Warszawa

Nasz salon tatuażu to najlepsi tatuatorzy, którzy posiadają specjalistyczne wykształcenie i wielokrotnie potwierdzali swój profesjonalizm. Artyści regularnie doskonalą się, zdobywając nową wiedzę i wykorzystując nabyte umiejętności w praktyce. Poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami, w tym szkicami abstrakcyjnymi i technikami akwarelowymi. Przyjdź na bezpłatne konsultacje i projekt tatuażu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące tatuaży.

W naszym salonie zachowana jest 100% sterylność pomieszczeń i sprzętu, wszystkie instrumenty są sterylizowane, stosowane są wysokiej jakości materiały jednorazowego użytku. Wyposażenie szaf i narzędzia spełniają wszelkie wymagania stacji sanitarno-epidemiologicznej. Dlatego ryzyko infekcji jest wykluczone. Mamy tysiące zadowolonych klientów i ogromną ilość autorskich tatuaży artystycznych. Odwiedź nasz salon tatuażu w Warszawie, aby skonsultować się z wykwalifikowanymi artystami i zarezerwować odpowiednią procedurę.

Artystyczny tatuaż w Warszawie

Wykonujemy tatuaże o dowolnej wielkości i złożoności. Przenosimy na skórę zarówno małe czarno-białe obrazy, jak i trójwymiarowe opcje kolorystyczne. W razie potrzeby przeprowadzamy kilka sesji, aby zminimalizować dyskomfort i racjonalnie wykorzystać Twój czas. Chętnie podejmiemy się nietuzinkowej pracy, która wymaga specjalnego podejścia. Oferujemy duży katalog gotowych szkiców, a także wykonujemy indywidualne obrazy na życzenie klienta. Wybierając studio tatuażu w Warszawie https://www.facebook.com/warszawatatuaze/, kieruj się profesjonalizmem pracujących tu osób. Jakość i profesjonalne wykonanie to dewiza naszych tatuatorów. Gwarantujemy, że przyjemność z wizyty u nas zostanie z Tobą na całe życie!

Ważne!

Najbardziej bolesnymi miejscami do tatuażu są żebra, stopy, łokcie, kolana oraz kręgosłup. Tatuator więcej czasu poświęca na tatuowanie brzucha, dolnej części pleców. Gdzie tatuaż utrzymuje się najdłużej? W miejscach mniej narażonych na działanie promieni słonecznych. Przy aktywnym opalaniu lepiej stosować filtry przeciwsłoneczne. Jak wytłumaczyć tatuatorowi, czego się oczekuje? Mistrzowi można pokazać przykłady podobnych prac w danym stylu, ale z reguły artysta zada niezbędne pytania i udzieli porad przed stworzeniem szkicu. Czy mistrz powinien mieć własną tożsamość, czy mistrz powinien być generalistą? Posiadanie własnego stylu kształtuje wieloletnia praktyka, a także osobiste upodobanie artysty do określonego stylu i chęć wyrażania siebie. 

Gdzie zrobić sobie dziarę?

Najbardziej niesamowite i chwytliwe tatuaże na ramieniu są powszechne we wszystkich krajach świata. Na ramieniu, gdzie jest dużo miejsca na skomplikowany rysunek, najczęściej znajdują się tatuaże ze szczegółowym detalem, łączącym realizm i wiele fantastycznych elementów. Oszałamiający efekt tworzą duże, długie obrazy z kontynuacją na przedramieniu i nadgarstku lub plecach.

Tatuaż rękaw zawsze uderza i nie może pozostać niezauważony. Nakłada się go na dłonie czyli część ciała, która jest zawsze widoczna i dlatego  zwraca uwagę. To świetna opcja dla silnych osobowości, które chcą wyrazić siebie i podkreślić własną wyjątkowość. Według doświadczenia naszych mistrzów od tatuażu w Warszawie to mężczyźni częściej wybierają opcję naszkicowania całego rękawa lub półrękawa, a kobiety odrzuca taka wielkoformatowa wersja tatuażu.

Przez lata ludzie pokochali różne tatuaże, ale rękaw zawsze pozostawał niezmiennym klasykiem. Zaletą tej opcji jest to, że pozwala na wykorzystanie różnych motywów do rysunków, a także stopniowe wypełnianie tatuażu, uzupełniając go o nowe detale i elementy. Konwencjonalnie tatuaż rękawa można zaklasyfikować do określonej podkategorii w zależności od rozmiaru.

Istnieją następujące podkategorie rękawów do tatuażu:

  • Kiedy wolą wytatuować dłoń od nadgarstka do barku, używając czarnych lub kolorowych pigmentów.
  • Półrękaw, gdy wzór znajduje się tylko powyżej lub poniżej łokcia.
  • Jedna trzecia rękawa, gdy odpowiednio rysunek zajmuje tylko jedną trzecią ramienia.

Jeśli chcesz, aby tatuaż był zauważalny, to obszar szyi jest dokładnie tą częścią ciała, w której tatuaż będzie wyglądał bardzo imponująco. Mężczyźni częściej tatuują na boku szyi. Możesz to zrobić również po obu stronach, aby dobrze wyglądały symetryczne wzory. Jeśli chodzi o tatuaż na szyi dla kobiet, częściej stosuje się małe rysunki, mogą to być napisy, hieroglify, kwiaty lub egzotyczne ozdoby, takie tatuaże wyglądają bardzo ciekawie i oryginalnie. Tatuaż na szyi zawsze pomoże wyróżnić się z tłumu, zademonstrować swoją oryginalność.