Kontenery morskie: Nasza firma posiada imponującą flotę kontenerów morskich na wynajem. Dostępne są kontenery morskie 10, 20, 40, 45 stóp dowolnych modeli. Całe wyposażenie jest zgodne z normami, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa ładunku. Posiadamy przystępne ceny, oferujemy również szereg usług związanych z modernizacją, naprawą, czyszczeniem oraz dostawą sprzętu do klienta.

Kiedy konieczny jest wynajem kontenerów morskich?

Taka usługa jak wynajem powierzchni kontenerowej jest bardzo wygodna, gdy istnieje potrzeba czasowego przechowywania partii towaru, która jest jednorazowa, a nie przekazywana do obiegu. Jest to również opłacalne przy organizacji przechowywania w magazynie do 6 miesięcy. Klient może wynająć jednostkę kontenerową 20, 40 stóp zgodnie ze swoimi życzeniami, celami i możliwościami finansowymi.

Jeśli kubatura Twojego ładunku nie mieści się w standardowych modelach lub mają nietradycyjne wymiary, nasi specjaliści zaproponują kontenery o zwiększonej pojemności. Kontenery morskie zapewniają niezawodne przechowywanie każdego rodzaju ładunku. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu wyjaśnienia kwestii związanych z dostawą, załadunkiem i rozładunkiem oraz formalnościami.

Co potwierdza zasadność wynajmu kontenera morskiego?

Kontener morski może być używany zgodnie z jego przeznaczeniem: transport ładunków suchych wszystkimi rodzajami transportu (samochodowy, rzeczny, morski i kolejowy), składowanie ładunków, czyli wykorzystanie jako magazyn. Możemy również poddać go przebudowie i stworzyć z niego wygodne pomieszczenia do przechowywania, zorganizowania biura, kawiarni, warsztatu itd. Oczywiście do modernizacji najlepiej kupić używany kontener morski.

Nasi klienci spotykają się z różnymi sytuacjami: przywieźć sprzęt na wystawę, czasowo rozbudować magazyn, przewieźć ładunek do innego miasta, zorganizować dostawę sprzętu do swoich oddziałów, stworzyć tymczasowe miejsce pracy podczas remontu. Tysiące podobnych zadań chce być rozwiązane bez znaczących inwestycji. Najlepszym wyjściem jest wynajęcie kontenera morskiego.

Rodzaje kontenerów morskich na wynajem

Sprzęt o dowolnej wielkości może być umieszczony na placu budowy. Najbardziej poszukiwaną usługą jest wynajem kontenerów morskich 20-stopowych. Modele te nadają się do przechowywania średnich ilości towarów drobnicowych. Ładowność to 22 tony przy długości kontenera 6 metrów. Każdy model wyposażony jest w niezawodne systemy zamków. Wynajem kontenerów 40-stopowych nadaje się do przechowywania dużych ilości towarów. Wskaźnik ładowności to około 26 ton przy długości 12 metrów. Jest on dostarczany z osprzętem ułatwiającym ustawianie za pomocą wózka wysokiego podnoszenia.

Zalety wynajmu kontenerów morskich

Wynajem kontenerów morskich, a także wysokiej jakości sprzętu dostarczanego przez naszą firmę, ma szereg zalet. Wszystkie modele są zgodne z międzynarodowymi standardami i są gotowe do eksploatacji. Dostarczamy pakiet dokumentów i w razie potrzeby dostarczamy kontener do siedziby klienta. Oferujemy korzystne ceny, nienaganną jakość usług oraz indywidualne podejście do rozwiązywania problemów o dowolnej złożoności.

Kontenery morskie to moduły do wielokrotnego wykorzystania do przewozu i przechowywania różnych towarów. Jest to stabilna konstrukcja przystosowana do sprawnego przenoszenia ze statku na brzegu i odwrotnie. Obecnie są wykorzystywane nie tylko do transportu morskiego. Ale gdy tylko stało się jasne, że jest to bardzo wygodny rodzaj pojemnika, stały się uniwersalnym urządzeniem. Możesz wynająć kontenery do różnych celów: transportu towarów drogą morską, kolejową lub drogową.

Funkcjonalność kontenerów morskich

Standardowy kontener morski wygląda bardzo podobnie do typowego kontenera kolejowego. Jego podstawą jest solidna rama spawana z kątownika i narożnika. Ścianki kontenera wykonane są z profilowanej grubej blachy. Dno i boki wzmocnione są metalowymi belkami. Taka konstrukcja zapewnia produkt wielkogabarytowy o szczególnej wytrzymałości i sztywności, co pozwala bezpiecznie przewozić towary, a także wynajmować kontenery do magazynów. W końcu wnętrze kontenerów przypomina obszerne pomieszczenie z bramą. Dlatego wynajęcie takiego mobilnego modułu to świetny sposób na szybkie zorganizowanie dodatkowego miejsca.

Dlaczego wynajem kontenera morskiego jest wygodny?

Wynajmując kontener morski płacisz tylko za czas jego eksploatacji. Okres najmu nie jest niczym ograniczony: od 1 dnia do roku. Jeśli kontener jest potrzebny na dłuższy okres, warto rozważyć taką opcję, jak zakup kontenera morskiego. Możesz wynająć kontener morski o dowolnej wielkości, 10, 20 lub 40, 45 stóp. Każdy nasz klient posiada możliwość dowolnego przedłużenia czasu wynajmu. Jest to niezwykle wygodne dla każdego przedsiębiorcy bez względu na to czy jest doświadczony czy dopiero rozpoczyna swoją działalność gospodarczą.

Odmiany kontenerów morskich

Główną różnicą pomiędzy kontenerami morskimi a kolejowymi jest wysokość konstrukcji zwiększona do 2,59 metra. Ten parametr czyni takie produkty w niektórych przypadkach szczególnie atrakcyjnymi obiektami do wykorzystania jako magazyn. O wiele łatwiej jest wymienić to, czego nie można przechowywać niż wymienić pełną listę rzeczy, które można przechowywać w kontenerach morskich. Zakazane substancje obejmują substancje niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi oraz kilka innych. Szczegółowa lista rzeczy zabronionych jest koniecznie zawarta w naszej typowej umowie.

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Pamiętaj! Wynajem kontenerów morskich to najlepsza opcja, aby szybko dostosować się do nieuniknionych ciągłych zmian trendów biznesowych. W końcu nie każdego stać na posiadanie kilku rodzajów kontenerów. A duży asortyment kontenerów wielkogabarytowych oraz korzystne warunki wynajmu zapewniane przez naszą firmę pozwalają nam szybko rozwiązać wiele palących problemów za stosunkowo niską cenę.

Nasza firma posiada duży wybór wszelkiego rodzaju kontenerów morskich na wynajem, dotyczy to również modeli kontenerów morskich chłodniczych. Wynajmowany kontener można rozbudować zgodnie z własnymi potrzebami. Zamontujemy dla Ciebie oświetlenie, zbudujemy półki, gniazdka, ścianki działowe. Nasi eksperci dobiorą dla Ciebie odpowiednią opcję. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, zgłosisz swoje życzenia, a my jak najszybciej prześlemy Ci aktualną ofertę handlową.