Sklepy z bielizną markową – pomysł na biznes

Sklepy z bielizną markową – pomysł na biznes

Sklepy z bielizną markową – pomysł na biznes. Masz pomysł na biznes, wiesz czym chcesz handlować, marzy się Tobie znany w całym kraju sklep z bielizną markową. Ale co dalej? Na pewno dobrym początkiem jest napisane biznesplanu. Najważniejszym naszym założeniem powinna być chęć zapewnienia naszych klientek o w standardach sprzedawanych przez nas produktów, oraz sprawienie ze umocni się nasza pozycja na rynku.

Kilka celi i sposób na ich osiągniecie

  • Osiągniecie doskonałego kontaktu z klientem, bo to przecież właśnie klienci są fundamentem naszych zysków w przyszłości. Satysfakcja klientów, przerzuci się na obrót w naszym sklepie z bielizną. Aby zapewnić klientkom wyjątkową obsługę warto przemyśleć przeszkolenie naszych pracowników, poprzez specjalne kursy.
  • Miły, przyjemny i kobiecy dizajn panujący w sklepie. Powinniśmy zadbać o to, aby prowadzony przez nas sklep internetowy z bielizną, zachęcał klientki swoją nietuzinkową atmosferą panującą w środku. Warto przemyśleć też miejsce, w którym będą mogli odpocząć mężczyźni przychodzący ze swoimi kobietami do sklepu, na zakupy, czy ich dzieci. Wygodne kanapy czy dostęp do internetu to tylko mała część rozwiązań, które możemy zastosować decydując się na otwarcie sklepu z bielizną.
  • Osiągnięcie zwrotu włożonego kapitału, w jak najszybszym czasie. Jeżeli chcemy aby tak się stało, niewątpliwie już na samym początku musimy postawić na silną promocje. Ulotki rozdawane na mieście, plakaty, czy informacja zamieszczona na portalach społecznościowych. Każdy sposób na promocję jest dobry. Jeżeli już na samym początku zyskamy rzeszę usatysfakcjonowanych klientów, w późniejszym etapie będzie nam o wiele prościej dotrzeć do jak największej ilości grup społecznych.

Jak zabłysnąć na rynku?

Internetowy sklep z bielizną – świetny pomysł na biznesZałóżmy że jednym z najważniejszych wyróżników którymi cechować ma się nasz sklep z bielizną , jest wystrój. Podejdźmy do tego od innej strony niż pozostali właściciele tego typu butików. Standardem naszego sklepu niech będzie luksusowa i elegancka aranżacja wnętrz. W przymierzalni możemy ustawić lustra na całej długości ściany, myślę że to dość oryginalne rozwiązanie.

Niezwykłą atmosferę uzyskamy też poprzez skupienie się na osobach towarzyszących klientkom, które odwiedzają nasz sklep z bielizną. Większość mężczyzn przechodząca w takie miejsca jest znudzona długim czasem zakupów, dlatego wyjdźmy naprzeciw ich oczekiwaniom i sprawmy, że ich pobyt w naszym sklepie nie będzie dla nich przymusem od partnerki, natomiast miło spędzonym czasem. Warto pomyśleć też o dzieciach klientek, kącik zabaw to nie taki zły pomysł, pamiętajmy tylko aby nie przeszkadzał on naszym klientkom w wyborze bielizny.

Sklepy z bielizną markową - pomysł na biznesPoza atmosferą panującą w naszym lokalu, wyróżnić możemy się również konkretnymi produktami w konkretnych cenach. Niech na półkach naszego sklepu z bielizną znajdą się produkty od znanych na całym świecie producentów bielizny męskiej, damskiej czy dziecięcej.

Pełna rozmiarówka biustonoszy to kolejny klucz do osiągnięcia sukcesu, ponieważ nie wiele sklepów oferuje nam pełen zakres w tym temacie. Nie nastawiajmy się na hurtową sprzedaż danego produktu, postawmy raczej na detaliczną sprzedaż, dzięki temu, że każdy z naszych produktów będzie zróżnicowany, klientki chętnie będą przychodzić żeby sprawdzić “co nowego” ma w ofercie nasz sklep z bielizną.

Ważnym aspektem jest również postawienie na jak najlepszą obsługę. To jednak w dużej mierze od sprzedawcy zależy, czy dany towar sprzeda się czy nie.  Podstawowym zadaniem sprzedawcy zatrudnionym w naszym sklepie z bielizną będzie rozpoznanie potrzeb, z którymi przychodzą do nas nasze klientki i na podstawie tego zaprezentowanie odpowiedniej bielizny.

Grupa docelowa

Załóżmy, że klientelę naszego sklepu z bielizną mają stanowić zamężne pary, aczkolwiek nie skupiajmy się jedynie na tym. Niech będą to kobiety w przedziale wiekowym od 20 do 50 lat. Mając to na uwadze możemy odpowiednio dobrać towar sprzedawany w naszym sklepie.

Dostawcy towaru

Warto przemyśleć gdzie będziemy zaopatrywać w towar nasz sklep z bielizną, w internecie  dostępnych jest wiele hurtowni zarówno z polskimi wyrobami jak i z zagranicznym. przy założeniu że chcemy sprzedawać marki znane na całym świecie raczej skorzystać będziemy musieli z zagranicznych hurtowni. Dlatego tak ważne jest aby zaplanować wszystko z dokładnością każdego szczegółu, na długo przed otwarciem sklepu.

Reklama i marketing

No i na końcu trochę spraw marketingu, czyli promocja i reklama naszego sklepu z bielizną dla kobiet. Warto już przed otwarciem sklepu zaplanować akcje informacyjno-promocyjna aby już na samym wstępie zyskać jakieś grono zainteresowanych klientów. A nic tak nie przyciąga kobiet do sklepu jak rabaty. Na tydzień czy dwa zaraz po otwarciu, możemy zrobić promocję na przykład dwa plus jeden, czy minus 50% na zakupy powyżej 100zł. Ważne jest żeby już na samym początku nasz sklep z bielizną zyskał jak najwięcej fanów.

Pamiętajmy, że to klienci, są cegiełkami w fundamentach naszego biznesu, dlatego tak ważne jest dobre traktowanie ich. Doceniona klientka to zadowolona klientka, która nie tylko będzie wracać, ale również polecać swoim znajomym nasz sklep z bielizną.