Profesjonalne serwery biznesowe.

Biznes online stanowi duże wyzwanie. Maksymalna wydajność a także stabilność zapewni wyłącznie dobrej jakości serwer o biznesowym przeznaczeniu, który będzie dostosowany do realnego możliwego obciążenia. Dlatego dziś przedstawiamy trzy konkretne rozwiązania nie tylko dla małych przedsiębiorców ale i dla tych większych. Innowacyjne rozwiązania, które idą z duchem czasu to doskonała opcja, która pozwoli na optymalne działanie strony.

Serwer IBM.

Serwery od firmy IBM są stworzone z myślą o pracy z naprawdę obszernymi zbiorami danych, które są wykorzystywane do zastosowań analitycznych. Serwery IBM Power są obecnie jednymi z najlepszych dostępnych na całym świecie. Nowoczesne rozwiązanie, które jest zoptymalizowane pod praktycznie każdym możliwym kątem. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i potrzeby, które stawiają potrzeby dzisiejszego świata i potrzeby poważnego biznesu. Dotyczy to również obszaru Big Data. IBM to szeroki wachlarz rozwiązań, które bazują na wysoko jakościowych serwerach. Doskonale sprawdzi się w przypadku dużych, międzynarodowych projektów. Specjaliści z tej firmy potrafią stworzyć w stu procentach autonomiczne i niezależne środowisko pracy, które służyć będzie utrzymaniu płynności pracy systemów produkcyjnych, zapasowych, rozwojowych. Wszystkie niezbędne dane umieszczone są w jednym centrum. Serwer posiada wbudowane systemy awaryjne a także środowisko testowe, które zlokalizowane są w niezależnym od danych centrum. Rozwiązanie to pozwala na swobodne replikowanie danych produkcyjnych przykładowo z jednego centrum do drugiego. W przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii serwera, właściciel otrzymuje możliwość natychmiastowego przełączenia na serwer zapasowy a także zminimalizowanie RPO (ang. Recovery Point Objective – ilość utraconych lub niezapisanych danych) i RTO (ang. Recovery Time Objective – skrócenie czasu odzyskiwania danych). Takie działanie skutecznie gwarantuje ograniczenie negatywnego wpływu na często krytyczne dla przedsiębiorstwa aplikacje ze strony klienta. Serwery IBM zalecane są w przypadku systemu Linux.

Serwer HP.

 Serwery HP dedykowane są z reguły mniejszym przedsiębiorstwom a także biurom, dla których liczy się przede wszystkim stabilność działania serwera jak również zdecydowanie niższy poziom hałasu. Serwer wyposażony został z nowoczesne rozwiązania, jakimi są przykładowo energooszczędne procesory Intel Xeon E3-1200 v5 i maksymalna pamięć RAM o wartości 64GB. Serwer HP doskonale sprawdzi się w przypadku kilkunastoosobowego zespołu zajmującego się pracą zdalną a także do przechowywania zebranych danych. HP to rozwiązanie szyte na miarę mniejszych potrzeb, ale o zadziwiająco dużych możliwościach. Pozwala na swobodną konfigurację przestrzeni dyskowej jak również na przechowywanie maksymalnie do 40 TB danych. Serwer HP to połączenie funkcjonalności z estetycznym designem. Wytrzymała obudowa posiada kompaktowe rozmiary, które nie przekraczają wielkością standardowego PC-ta. Z kolei niezwykle cicho pracujące procesory pozwalają na zastosowanie serwerów HP w infrastrukturze sieciowej biur, gdzie liczy się cisza pomagająca w skupieniu pracowników na powierzonych im zadaniach. Doskonała pojemność, większa przepustowość, bezawaryjność a także wysoki poziom bezpieczeństwa – właśnie takie są serwery od HP.  Dodatkowo serwery gwarantują możliwość ich rozbudowy w zależności od potrzeb, co może okazać się doskonałą inwestycją na długie lata. Producent serwerów HP zaleca używanie systemu Windows.

Serwer TERRA.

Profesjonalne serwery dedykowane, które są wydzielone dla każdego indywidualnego i określonego usługobiorcy, i które zbudowane są na zewnętrznej infrastrukturze usługodawcy. I właśnie na nim ciążą koszty utrzymania jak również modernizacji serwera, które mają na celu zagwarantowanie jak najwyższej jakości i płynności pracy. Serwery Terra zapewniają pełną swobodę działania a także nieograniczoną wręcz możliwość instalacji oprogramowania zgodnie z obowiązującą licencją. Terra to gwarancja bezpieczeństwa przechowywania a także przetwarzania danych. Serwer dedykowany szyty jest na miarę potrzeb klienta. Bezpieczeństwo przechowywanych danych zapewnia wielopoziomowa ochrona i ograniczony dostęp, który ma wyłącznie użytkownik i administrator. Serwer Terra posiada scentralizowany sposób zarządzania danymi co przekłada się na skrócenie czasu pracy informatyków. HP to gwarancja stabilności a także stały i kontrolowany dostęp do usług sieciowych. Dodatkowo serwery HP udostępniają możliwość pracy zdalnej przy użyciu zdalnego pulpitu. Pracodawca zyskuje kontrolę i wgląd w rezultaty pracy swoich pracowników a także może swobodnie dysponować miejscem na serwerze i przeznaczyć je na inne specjalistyczne elementy oprogramowania.

Wybór serwera może okazać się trudnym logistycznie przedsięwzięciem, ale szeroka oferta rynku IT https://www.esus-it.pl pozwala wybrać ten najbardziej odpowiedni, który spełniać będzie wszystkie potrzeby. Warto myśleć przyszłościowo i dostosować serwer do regularnego rozwoju swojego przedsiębiorstwa, co znacząco obniży koszty.

ZOBACZ TAKŻE:

 

angielski

Dodaj do zakładek Link.